مرچندایز آکادمی شمس

آکادمی شمس، با همراهی و همدلی شما رشد کرده است. تمامی هزینه های آکادمی به صورت شخصی و نیز بر مبنای حمایت های مردمی تامین می شود. بنابراین تصمیم بر آن شد تا خدمات حرفه ای تیم آکادمی به صورت عمومی عرضه شود. درآمدهای حاصل شده از این روش، صرف پوشش بخشی از هزینه های آکادمی خواهد شد. مرچندایز آکادمی شمس، راهی است برای حمایت از آکادمی به گونه ای که خدمات و کالاهای مورد نیازتان را بدون پرداخت مبلغ اضافه، تهیه می نمایید و به این صورت به طور خودکار از آکادمی شمس حمایت می کنید. 

فهرست خدمات ارائه شده: 

طراحی، توسعه و پشتیبانی وبسایت (برای داشتن یک وبسایت شخصی یا کاری در سریع ترین زمان و بهترین پشتیبانی، می توانید از طریق فرم اشاره شده در پایین صفحه درخواست خود را ارسال کنید.) 

مشاوره کسب و کار (تیم حرفه ای آکادمی شمس برای ارائه مشاوره های کسب و کار، همراه شماست.) 

تسهیل چاپ و نشر کتاب (آکادمی شمس به شما این امکان را می دهد تا تالیفات خود را به صورت کتاب چاپی و یا الکترونیک منتشر کنید. از مشاوره تا چاپ، در کنار شما خواهیم بود.) 

تسهیل چاپ مقاله و گزارش (به شکل حرفه ای در کنار شما خواهیم بود تا مقالات پژوهشی و یا گزارش های کاربردی خود را در مجلات یا رسانه های معتبر منتشر کنید.) 

پرداخت قبوض و خرید شارژ و بسته اینترنت (با کلیک روی این لینک می توانید قبوض مختلف مانند برق، آب و… را پرداخت نمایید و شارژ سیم کارت و بسته های اینترنت تهیه نمایید.) 

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل (با کلیک روی این لینک، می توانید بلیط هواپیمای مورد نظر خود را تهیه کنید و یا هتل رزرو نمایید.) 

جان می ماند و خرد

ما بقی هیچ!
نه آن هیچ که همه چیز است. آن هیچ که نیافت خود را!

info@aliiranmanesh.com